Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - Festivaldirecteur
  leo@filmbythesea.nl

Hans Houmes  Hans Houmes - Financieel directeur
 

   Daniëlle Melis - Office Manager, Sales & Productie
   office@filmbythesea.nl

Liesbeth van Woudenberg  Liesbeth van Woudenberg - Secretariaat
  secretariaat@filmbythesea.nl

Sonja Barentsen  Sonja Barentsen - Hoofd Communicatie
  sonja@filmbythesea.nl 

  Cindy Willemsen - Programmeur
  cindy@filmbythesea.nl

  Harry Peters - Programmeur

Robbie Boot - Medewerker Sales en Productie
robbie@filmbythesea.nl

 

 

Shirley Groenendijk - Medewerker Sales en Productie
shirley@filmbythesea.nl

 

Jacqueline Dobbelaar-Buijze - Medewerker Communicatie
jacqueline@filmbythesea.nl

Sven Kooiman - Assistent Programmeur en Coördinator Jongerenjury
sven@filmbythesea.nl

Kim Voerknecht - Assistent Programmeur
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Printcoördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Nikki Weststrate: telefoniste en assistentie projecten

Riet Teeuwsen: telefoniste en assistentie secretariaat

Harry Visser - Coördinator carservice en maakt roosters voor alle vrijwilligers
vrijwilliger@filmbythesea.nl

Suzanne Jakobsen - Vrijwilligerscoördinator

Yvette Verstraatencoördinator Hand & Span, garderobe, muntverkoop

Veerle Kik - Coördinator vrijwilligersbalie, enquete en zaalwachten

Claudia Polverosi - Coördinator carservice

Leny Vermeer - Gastenservice
leny@filmbythesea.nl

Raad van toezicht
Kees Izeboud (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Wim Dijkstra
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken (adviseur)

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 

Startschot Crowdfunding met Freek de Jonge

Freek de Jonge is op zaterdag 13 september aanwezig bij Film by the Sea om het startschot te geven voor de verfilming ...

Winkeliersactie verlengd tot en met donderdag 4 september

De winkeliersactie in Vlissingen is met één week verlengd. Bij de deelnemende winkeliers zijn vouchers met een code te...

Award Ceremony en Award Ceremony Dinner nu in de verkoop

Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor de Award Ceremony en het Award Ceremony Dinner...

Nieuwsbrief