Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - (Algemeen) Directeur/ Bestuurder
  leo@filmbythesea.nl

Carlo Broos - (Financieel) Directeur/ Bestuurder
carlo@filmbythesea.nl
 

   Daniëlle Melis - Manager Sales & Productie
   danielle@filmbythesea.nl

Claudia Polverosi - Office Manager
secretariaat@filmbythesea.nl
 

Marijke Kiel - Marketing/ Communicatie
marijke@filmbythesea.nl

 

Marjoleine Kramer - Assistentie marketing/ communicatie
marjoleine@filmbythesea.nl

  Harry Peters - Programmeur

Kim Voerknecht - Programmering
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Print Traffic Coördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Mike de Waal - Assistentie programmering/ coördinator jongerenjury
mike@filmbythesea.nl

 

Robin van den Berg - Medewerker Sales en Marketing
robin@filmbythesea.nl

Riet Teeuwsen - Assistentie financiële administratie

Raad van toezicht
Wim Dijkstra (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken 

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 
Kees Izeboud

Programmawijziging Papa ou Maman en Testament of Youth

Omdat de Papa ou Maman niet op tijd met Nederlandse ondertiteling geleverd kan worden, hebben we besloten deze film een week

Jongerenjury zoekt nieuwe leden

De jongerenjury zoekt nog steeds juryleden voor Film by the Sea 2015. Aanmelden kan nu tot 1 juli.

Letty Demmers onthult affiche tijdens Amuse

Burgemeester Letty Demmers van Vlissingen onthult tijdens de Amuse op dinsdag 16 juni het affiche van dit jaar.

Nieuwsbrief