Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - (Algemeen) Directeur/ Bestuurder
  leo@filmbythesea.nl

Carlo Broos - (Financieel) Directeur/ Bestuurder
carlo@filmbythesea.nl
 

   Daniëlle Melis - Manager Sales & Productie
   danielle@filmbythesea.nl

Claudia Polverosi - Office Manager
secretariaat@filmbythesea.nl
 

Marijke Kiel - Marketing/ Communicatie
marijke@filmbythesea.nl

 

  Harry Peters - Programmeur

Kim Voerknecht - Programmering
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Print Traffic Coördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Mike de Waal - Assistentie programmering/ coördinator jongerenjury
mike@filmbythesea.nl

 

Robin van den Berg - Medewerker Sales en Marketing
robin@filmbythesea.nl

Riet Teeuwsen - Assistentie financiële administratie

Raad van toezicht
Wim Dijkstra (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken 

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 
Kees Izeboud

Stem voor de Parel 2015, de beste boekverfilming van het afgelopen jaar

A most wanted man, De Surprise, Gone Girl, Lion des Hommes, Still Alice en Wild zijn genomineerd voor de Parel.

Onder de oppervlakte

De kaartverkoop van de documentaire 'Onder de oppervlakte' start op 1 juli 2015. Deze film over Hedwigepolder, geregisseerd door Digna Sinke, gaat op 17 september in première bij Film by the Sea.

Poster 2015

Dit is hem dan: onze nieuwe poster !Fotograaf Clea Betlem maakte de foto met model Suzan Tolsma. Ontwerp: Nilsson Communicatiekunstenaars.

Nieuwsbrief