Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - Festivaldirecteur
  leo@filmbythesea.nl

Hans Houmes  Hans Houmes - Financieel directeur
 

   Daniëlle Melis - Office Manager, Sales & Productie
   office@filmbythesea.nl

Liesbeth van Woudenberg  Liesbeth van Woudenberg - Secretariaat
  secretariaat@filmbythesea.nl

Sonja Barentsen  Sonja Barentsen - Hoofd Communicatie
  sonja@filmbythesea.nl 

  Cindy Willemsen - Programmeur
  cindy@filmbythesea.nl

  Harry Peters - Programmeur

Robbie Boot - Medewerker Sales en Productie
robbie@filmbythesea.nl

 

 

Shirley Groenendijk - Medewerker Sales en Productie
shirley@filmbythesea.nl

 

Jacqueline Dobbelaar-Buijze - Medewerker Communicatie
jacqueline@filmbythesea.nl

Annick van Iren - Communicatiemedewerker
annick@filmbythesea.nl

Sven Kooiman - Assistent Programmeur en Coördinator Jongerenjury
sven@filmbythesea.nl

Kim Voerknecht - Assistent Programmeur
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Printcoördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Nikki Weststrate: telefoniste en assistentie projecten

Riet Teeuwsen: telefoniste en assistentie secretariaat

Harry Visser - Coördinator carservice en maakt roosters voor alle vrijwilligers
vrijwilliger@filmbythesea.nl

Suzanne Jakobsen - Vrijwilligerscoördinator

Yvette Verstraatencoördinator Hand & Span, garderobe, muntverkoop

Veerle Kik - Coördinator vrijwilligersbalie, enquete en zaalwachten

Claudia Polverosi - Coördinator carservice

Leny Vermeer - Gastenservice
leny@filmbythesea.nl

Raad van toezicht
Wim Dijkstra (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken 

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 
Kees Izeboud

3 films van het Filmfestival Rotterdam te zien op zondag 1 februari

Op 1 februari vertoont Film by the Sea door het jaar in CineCity Vlissingen 3 films van het Filmfestival Rotterdam.

Boyhood de beste film van 2014

Het Zeeuwse publiek heeft de film Boyhood gekozen tot beste film van 2014. Boyhood wordt vertoond op zondag 25 januari om 13.00 uur(zonder pauze) en dinsdag 27 januari om 14.00 in Vlissingen en op maandag 26 januari om 20.00 uur in Terneuzen.

Ciné Premières in theaters door het hele land

Ciné premières brengt maandelijks avant-premières van nieuwe Franse films in 14 theaters in het hele land. Altijd in de...

Nieuwsbrief