Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - (Algemeen) Directeur/ Bestuurder
  leo@filmbythesea.nl

Carlo Broos - (Financieel) Directeur/ Bestuurder
carlo@filmbythesea.nl
 

   Daniëlle Melis - Manager Sales & Productie
   danielle@filmbythesea.nl

Claudia Polverosi - Office Manager
secretariaat@filmbythesea.nl
 

Marijke Kiel - Marketing/ Communicatie
marijke@filmbythesea.nl

 

  Harry Peters - Programmeur

Kim Voerknecht - Programmering
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Print Traffic Coördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Mike de Waal - Assistentie programmering/ coördinator jongerenjury
mike@filmbythesea.nl

 

Robin van den Berg - Medewerker Sales en Marketing
robin@filmbythesea.nl

Riet Teeuwsen - Assistentie financiële administratie

Raad van toezicht
Wim Dijkstra (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken 

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 
Kees Izeboud

Meld je aan voor de jongerenjury

Ben je tussen de 15 en 18 jaar, woon je in Nederland of Vlaanderen en wil je je een hele week onderdompelen in film, meld je dan nu aan!

Ciné Premières in theaters door het hele land

Ciné premières brengt maandelijks avant-premières van nieuwe Franse films in 14 theaters in het hele land. Altijd in de...

Film by the Sea 2014 trekt 46.200 bezoekers

Film by the Sea heeft in 2014 46.200 bezoekers getrokken. Het festival dat plaatsvond van 12 t/m 21 september beleefde...

Nieuwsbrief