Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - Festivaldirecteur
  leo@filmbythesea.nl

Hans Houmes  Hans Houmes - Financieel directeur
 

   Daniëlle Melis - Office Manager, Sales & Productie
   office@filmbythesea.nl

Liesbeth van Woudenberg  Liesbeth van Woudenberg - Secretariaat
  secretariaat@filmbythesea.nl

Sonja Barentsen  Sonja Barentsen - Hoofd Communicatie
  sonja@filmbythesea.nl 

  Cindy Willemsen - Programmeur
  cindy@filmbythesea.nl

  Harry Peters - Programmeur

Robbie Boot - Medewerker Sales en Productie
robbie@filmbythesea.nl

 

 

Shirley Groenendijk - Medewerker Sales en Productie
shirley@filmbythesea.nl

 

Jacqueline Dobbelaar-Buijze - Medewerker Communicatie
jacqueline@filmbythesea.nl

Annick van Iren - Communicatiemedewerker
annick@filmbythesea.nl

Sven Kooiman - Assistent Programmeur en Coördinator Jongerenjury
sven@filmbythesea.nl

Kim Voerknecht - Assistent Programmeur
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Printcoördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Nikki Weststrate: telefoniste en assistentie projecten

Riet Teeuwsen: telefoniste en assistentie secretariaat

Harry Visser - Coördinator carservice en maakt roosters voor alle vrijwilligers
vrijwilliger@filmbythesea.nl

Suzanne Jakobsen - Vrijwilligerscoördinator

Yvette Verstraatencoördinator Hand & Span, garderobe, muntverkoop

Veerle Kik - Coördinator vrijwilligersbalie, enquete en zaalwachten

Claudia Polverosi - Coördinator carservice

Leny Vermeer - Gastenservice
leny@filmbythesea.nl

Raad van toezicht
Wim Dijkstra (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken 

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 
Kees Izeboud

Wat was de beste film van het afgelopen jaar?

Film by the Sea is benieuwd welke film het Zeeuwse publiek kiest als ‘de beste film van het afgelopen jaar’.

Cine Premieres in theaters door het hele land

Ciné premières brengt maandelijks avant-premieres van nieuwe Franse films in 14 theaters in het hele land. Altijd in de...

Film by the Sea 2014 trekt 46.200 bezoekers

Film by the Sea heeft in 2014 46.200 bezoekers getrokken. Het festival dat plaatsvond van 12 t/m 21 september beleefde...

Nieuwsbrief