Medewerkers

 Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met het festivalkantoor via 0118-412437.  

Leo Hannewijk  Leo Hannewijk - Festivaldirecteur
  leo@filmbythesea.nl

Hans Houmes  Hans Houmes - Financieel directeur
 

   Daniëlle Melis - Office Manager, Sales & Productie
   office@filmbythesea.nl

Liesbeth van Woudenberg  Liesbeth van Woudenberg - Secretariaat
  secretariaat@filmbythesea.nl

Sonja Barentsen  Sonja Barentsen - Hoofd Communicatie
  sonja@filmbythesea.nl 

  Cindy Willemsen - Programmeur
  cindy@filmbythesea.nl

  Harry Peters - Programmeur

Robbie Boot - Medewerker Sales en Productie
robbie@filmbythesea.nl

 

 

Shirley Groenendijk - Medewerker Sales en Productie
shirley@filmbythesea.nl

 

Jacqueline Dobbelaar-Buijze - Medewerker Communicatie
jacqueline@filmbythesea.nl

Sven Kooiman - Assistent Programmeur en Coördinator Jongerenjury
sven@filmbythesea.nl

Kim Voerknecht - Assistent Programmeur
kim@filmbythesea.nl

 

Vivian Jakobsen - Printcoördinator
vivian@filmbythesea.nl

 

Harry Visser - Coördinator carservice en maakt roosters voor alle vrijwilligers
vrijwilliger@filmbythesea.nl

Suzanne Jakobsen - Vrijwilligerscoördinator

Veerle Kik - Coördinator vrijwilligersbalie, enquete en zaalwachten

Claudia Polverosi - Coördinator carservice

Leny Vermeer - Gastenservice
leny@filmbythesea.nl

Raad van toezicht
Kees Izeboud (voorzitter)
Henk Kloosterziel
Ad Weststrate
Wim Dijkstra
Ton Brandenbarg
Peter van Druenen
Gerard Pilon
Karen de Bok
Gijs van de Westelaken (adviseur)

 

 

 

Leden A Team

Eva Cossée
Geert van Maanen
Marcel Oonk 
Mike Wolf 

Eerste film Zeeuws Luik in de verkoop

‘De eerste vrouw’ van Fifi Visser gaat maandag 15 september in première bij Film by the Sea. Tickets voor deze voorstellin...

Redmond OHanlon komt naar Film by the Sea

Vanaf nu in de verkoop: tickets voor Een avond met Redmond O’Hanlon. De wereldberoemde reisboekenschrijver en presentator...

Jett Rebelfilm en concert in de verkoop

Dat Jett rebel te gast is bij Film by the Sea was al bekend. Nu kunnen we ook bekendmaken dat een korte film over hem: Jet...

Nieuwsbrief