Film by the Sea is op zoek naar een stagiair op het gebied van communicatie/promotie. Wij zoeken iemand die de website van Film by the Sea vult met het laatste nieuws en die het hoofd pers en publiciteit kan assisteren.
Profiel:
-Je studie sluit aan op het communicatievak of heeft te maken met cultuur;
-Je bent enthousiast en leergierig;
-Je bent een harde werker en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit / aantal uren in overleg;
-Nederlands is je moedertaal en je beheerst de taal tot in de puntjes, je schrijft teksten waar je u tegen zegt;
-Een goede beheersing van de Engelse taal is een pré.
Stage
De stageperiode loopt van juni t/m september. Ben je al eerder beschikbaar? Dan is dat een pré. Het betreft een werkstage waarbij je een eigen afgebakende taak en de bijbehorende verantwoordelijkheden krijgt. Je beheert het complete scala aan internetuitingen zoals de e-newsletter, de website en gerelateerde sites zoals bijvoorbeeld facebook. Daarnaast assisteer je het hoofd pers en publiciteit met het schrijven van persberichten en het organiseren van arrangementen voor media et cetera.
Interesse? Stuur een mail met motivatie en CV naar Danielle Melis: office@filmbythesea.nl. Heb je nog vragen over deze functie, bel dan 06-22 41 27 83.