Passe-partout
Het is mogelijk om een passe-partout aan te schaffen voor Jazz on Film. Deze kost € 25 en geeft toegang tot zeven jazzfilms en –compilaties in CineCity Terneuzen en Porgy en Bess. De passe-partouts zijn te koop bij Restaurant Sydney Greet & Eat, Hampshire Hotel Churchill, Hotel Golden Tulip L'Escaut - Lekker la Vie.
Let op: een passe-partout is geen toegangsbewijs. Op vertoon van uw passe-partout bij de kassa’s van CineCity Terneuzen ontvangt u een filmticket. De passe-partout is niet geldig voor het concert van Lilian Boutté. Kaarten voor dit concert zijn te koop à € 15,- bij Porgy & Bess. Losse voorstellingen kosten € 9,- en zijn verkrijgbaar aan de kassa van CineCity.
De jazzpasse-partout is persoonsgebonden en kan dus niet gebruikt worden om met meerdere personen tegelijkertijd dezelfde film te bezoeken.