CineZee Industry Day 2026

Specials
  • Jaar: 2026|
  • Duur: 420 min.|
  • De Industry Day komt er weer aan: dé dag waarop iedereen uit de Zeeuwse filmindustrie elkaar kan ontmoeten, kennis kan opdoen en ervaringen kan uitwisselen. Zoals gebruikelijk vindt het complete programma van de Industry Day plaats bij Film by the Sea in Pathé Vlissingen.

    Dit jaar wil CineZee, de initiatiefnemer van de Industry Day, vooral prikkelen en verdiepen. Verwacht korte inspiratiesessies en verschillende Deep Focus-sessies waarin wordt ingezoomd op specifieke onderdelen van de filmindustrie. Zo is er bijvoorbeeld aandacht voor filmdistributie en talentontwikkelingstrajecten die je als Zeeuwse maker kunt volgen.

    Het is een compleet dagprogramma inclusief netwerklunch en naborrel.

    ’s Avonds vindt bovendien de première plaats van de films van CineZee Weekend Flick. Zo kun je beide evenementen mooi op dezelfde dag combineren. Hier moet je losse kaarten voor kopen.

    Het programma:
    09.30 uur: Inloop met koffie en thee
    10.00 uur: Opening
    10.25 uur: Ira Hoefsmid - over filmeducatie
    10.40 uur: Panelgesprek en presentaties over distributie met o.a. Natasja van Praag van Paradiso Filmed Entertainment en Laurens van Laake van Splendid Film
    12.10 uur: Frank van der Horst van Indy Video - over DCP’s
    12.30 uur: Netwerklunch
    14.00 uur: Jennah Kips en team over ‘Ear of Missing out’
    14.25 uur: Perry Mulder - over Talents to Gent
    14.35 uur: Veerle Houben - over Projecten Screen Talent
    14.50 uur: Arnold Janssen van Tuesday Studio - over ‘The North’
    15.20 uur: Matthijs Vuijk - over ‘Church of Glass’
    15.45 uur: Pauze
    16.00 uur: Milan Ueffing van Dutch Culture over zijn netwerkorganisatie
    16.05 uur: Perry Mulder - AI - Zegen of Vloek?
    16.20 uur: Jean Counet van Tamfilms – over AI in film
    17.00 uur: Netwerkborrel
    €8.00
    Kies de gewenste voorstelling:
    Vlissingen

    Beeldmateriaal